Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 

Kurumsal Bilgiler

 Açi yayinlarinin 2012 yili yenilenmis versiyonunu sizlere sunmanin heyecani   içerisindeyiz. Özenli ve titiz bir çalisma sonucu sizlere sunulan Açi Yayinlari, içerik olarak beklentilerinizi karsilar niteliktedir.

      Sorularin ve konularin hazirlanisi, dizgi, baski asamasi ve sizlere gönderilme süreci içerisinde yapilan bütün çalismalar hiçbir sorun yasatmayacak sekilde organize edilmistir. Sinav sorularina uygunluk ve yetistiricilik özelligi baski ve hizmet kalitesiyle birlesince ortaya kaliteli Açi ürünleri çikmistir.

      Ürünlerin zamaninda gönderilmesi kurumlarin ögretim sürecinizi aksatmamasi açisindan çok önemli oldugu için bu konu üzerinde özenle durmaktayiz. Yayin katalogumuzu incelediginizde hangi ürünün ne zaman gönderilecegini göreceksiniz. Artik isine gereken özeni göstermeyen kurumlarin teker teker sektörden çekilmek zorunda kaldigini gördügümüz bu günlerde bir Türkiye markasi olan Açi'ya yakisir kaliteyi ve özeni size sunmak bizim görevimizdir.

      Ögrencilerin ögrenme süreçleri düsünülerek kullanima hazirlanan Açi yayinlari gerek YGS 'de, gerek SBS 'de ve gerekse ara siniflarda üstün yetistiricilik özelligi göstererek ögrencinin ögrenme özelligine kalici bir katki saglamaktadir.

     Açi markasinin reklamlari ulusal televizyon ve gazetelerde adina yakisir sekilde çikmaya devam edecektir. Bu durum kurumlarimiza ayri bir seviye ve farkli bir özellik daha katacaktir. Yöresel çalismalariniz ulusal veriler ve tanitimlarla birlestiginde bu isbirligi sayesinde diger rakiplerimizle kurumlarimiz arasinda lehlerinize bir gelisme meydana getirecektir.

     Ürünlerimizi incelediginizde gerçekten kurumlarimizin egitim ögretim yönteminize ne kadar yardimci olacagini gözlemleyerek anlayacaksiniz.

     Her yeni sezonda YGS ve SBS sorulariyla yeni MEB müfredati incelenerek yapilan degisiklikler tespit edilir. Bu degisiklikler dikkate alinarak hazirlanan Açi ürünleri her zaman günceli yakalamanin mutlulugunu sizlerle paylasmaktan gurur duyar.

      Hiçbir Açi yayini sistemde yapilan son degisiklikler dikkate alinmadan hazirlanmaz ve baskiya girmez. Her yil bir önceki yildan daha yeni ve daha etkili ürünler çikarmak bizim heyecan duydugumuz özelliklerimizden biridir.

     Egitim, ögretim alaninda ilerlerken daha iyiye ve daha güzele dogru yeni ve özgün çalismalarda hep sizin yaninizda oldugumuzu belirtir, islerinizde üstün basarilar dileriz.


 AÇI YAYINLARI    

    

Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67