Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 

Kullanım Hakları

 

KULLANIM HAKLARI

 www.Sinavahazirlikkitaplari.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız. 

 


1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı www.
Sinavahazirlikkitaplari.com'a aittir.  www.Sinavahazirlikkitaplari.com' un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı  www.
Sinavahazirlikkitaplari.com  sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye  www.
Sinavahazirlikkitaplari.com  tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan www.Sinavahazirlikkitaplari.com  bağlantılarının güvenliğini  www.Sinavahazirlikkitaplari.com  kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolayı www.Sinavahazirlikkitaplari.com sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı www.
Sinavahazirlikkitaplari.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. 


5- 
Sinavahazirlikkitaplari.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

 


Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67