Anasayfa
Kurumsal
Banka Hesapları
Havale Bildirimi
İletişim
  Yeni Üyelik
Üye Girişi
 
Bu ürünü şu anda 6 kişi görüntülüyor.
30.00 
(KDV Dahil)

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Alan Bilgisi - Hukuk

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Alan Bilgisi - Hukuk
Sosyal Medyada Paylaş :
Kitap Kodu
302771
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
229
Piyasa Fiyatı
40.00 TL
İndirimli Fiyatı
30.00 TL
Kargo Ücreti
Türkiyenin Her Yerine 50.000.00 TL
Kargo Bilgisi
24 saat içerisinde kargoya verilir.
Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Adet :
Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Alan Bilgisi - Hukuk,Bankacılık Sınavlarına Hazırlık Kitapları,Akademi Consulting & Training,Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Alan Bilgisi - Hukuk
 

 Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Alan Bilgisi - Hukuk

“Banka Sınavlarına Hazırlık-Üniversite Mezunları İçin- ALAN BİLGİSİ - Hukuk” kitabı, bankacılık sınavlarına hazırlananların ihtiyaç duyabilecekleri geniş kapsamlı bilgi ihtiyacı göz önünde bulundurularak, titiz bir çalışma sonucu hazırlanmıştır.

Ülkemizde hızla büyüyen bankacılık sektöründe faaliyette bulunan bankalar, nitelikli eleman ihtiyacını düzenlediği sınavlarla sağlamaktadır. Banka sınavlarına hazırlananlar için bu kitap, Hukuk konularını kapsayan başlıklar altında yer alan konularda başarılı olmak isteyen adayların en büyük yardımcısı olacaktır.

Kitapta, ayrıntılı konu anlatımı, geçmiş dönem sınavlarında çıkmış soru benzerleri ile yeni soru tiplerine yer verilmiştir. Kitapta yer alan sorular hem çözümlü hem de deneme testi olarak hazırlanmıştır.

Konuya ilişkin her türlü sorularınız ve kitaba ilişkin görüşleriniz için akademi@akademiegitim.com.tr adresine göndereceğiniz e-mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışmanın yararlı olması dileğiyle, sınava girecek adaylara başarıları dileriz.

 
Açılım Eğitim Öğretim Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş

Adres:
Büğdüz Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. - No:22/A-B Akyurt/ANKARA
Telefon:
0312 354 90 71
Fax:
0312 232 02 67